dewalt_dwf4100350
dewalt_dwf4100350
dewalt_dwf4100350
dewalt_dwf4100350
dewalt_dwf4100350
dewalt_dwf4100350
DEWALT DWF4100350 snelbouwschroef op band (grove draad) 35mm x 3.5mm (1000st.)
 18,95 incl. BTW
Op voorraad, onmiddelijk leverbaar
pak
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 16/05/2026
Wat betekent dit concreet?
  • Koop je een geselecteerde 18V of 54V XR tuinmachine? Dan kies je zelf één van de 4 extra cadeau's binnen de officiële Koop & Krijg actie.
Productomschrijving
  • 35mm x 3.5mm Grove draad - op band
Kenmerken
  • Assortiment gesorteerde gipsplaatschroeven
  • Constante en scherpe naaldpunt voor snelle en eenvoudige installatie
  • Verkrijgbaar in fijne, grove en linkse schroefdraad
  • Fijne schroefdraad voor bevestiging van gipsplaatpanelen op metalen profielen (max 0,88mm)
  • Grove schroefdraad voor bevestiging op houten profielen
  • Diameter: 3,5 mm
  • Type kop (schroef): PH2
  • Lengte: 35 mm
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: DEWALT
  • EAN: 0075352140674
  • Artikelnummer leverancier: DEWALT DWF4100350
Diameter
3,5 mm
Lengte
35 mm
Draadgrootte
3,5 mm
Screws per strip
50,0 mm
Lengte
35,0 mm
Head type/ size
PH2 / 8 mm